Redbull Online Forum - MasterForum

Merhaba sevgili kullanıcı ,

Forum sitemizde ki eklentilerden ve konulardan yararlanmak için Kayıt olmanız'ı öneriyoruz.

İyi forumlar dilerim , MasterForum Yönetim

Join the forum, it's quick and easy

Merhaba sevgili kullanıcı ,

Forum sitemizde ki eklentilerden ve konulardan yararlanmak için Kayıt olmanız'ı öneriyoruz.

İyi forumlar dilerim , MasterForum Yönetim

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Usta tiyatrocu Metin Serezli bu sabah hayata veda etti.

Warznom
    Warznom
    Site Kurucusu
    Site Kurucusu

Karakter : [GM] Warznom

Usta tiyatrocu Metin Serezli bu sabah hayata veda etti. Empty Usta tiyatrocu Metin Serezli bu sabah hayata veda etti.

Mesaj tarafından Warznom 3/10/2013, 9:59 am

Usta tiyatrocu Metin Serezli bu sabah hayata veda etti. Ustaoyuncuyukaybettikmetinserezliawakea

Uzun süredir akciğer kanseri tedavi gören Serezli bu sabah saatlerinde evinde hayatını kaybetti. Eşinin uzun süredir tedavi gördüğünü söyleyen Nevra Serezli " Bu sabah 07.10'da son nefesini verdi. Ne söyleyeceğimi bilmiyorum çok üzgünüm. Muhtemelen cenazesini salı günü Teşvikiye Camii'nden kaldıracağız. Kendisi özellikle anma töreni yapılmamasını istedi" dedi.

METİN SEREZLİ KİMDİR

Metin Serezli (12 Ocak 1934) Türk sinema oyuncusu, tiyatrocu.
    İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi, İktisat Fakültesi Gazetecilik Enstitüsü, Edebiyat Fakültesi Sanat tarihi Bölümlerinde okudu. 1954'de İstanbul Üniversitesi Gençlik Tiyatrosu'nda amatör olarak oyunculuğa atıldı. 1971'de Çevre Tiyatrosu adı ile kendi tiyatrosunu kurdu. Usta oyunculuğunun yanı sıra, yönetmenlik de yaptı.

Forum Saati 4/27/2024, 2:26 am